Cíl kurzu:  

Nabízíme Vám se zúčastnit kondičních střeleb s našim lektorem  - zkušeným střeleckým instruktorem a zkušebním komisařem. Kondiční střelby probíhají na schválených střelnicích v Praze a ve Středočeském kraji. Podmínkou účasti na kondičních střelbách není platný zbrojní průkaz, lze tento kurz objednat i jako dárek - zážitek, který jistě potěší nejednoho muže.
Kondiční střelby lze uskutečnit až z třiceti různých zbraní. Pro příklad uvidíme cenu za kondiční střelbu, která se skládá ze střelby z nejpoužívanější a nejznámější útočné pušky světa AK- 47 (Kalašnikov), dále ze střeleb z brokovnice a pistole.

Forma kurzu:
tento kurz je specifický především tím, že je každému posluchači věnována individuální péče. Cílem kurzu je naučit studenty ovládaní zbraně a bezpečnou manipulaci se zbraní v krizových situacích

střelba z AK-47 (Kalšnikov) -    30 ran
střelba z brokovnice -               10 ran
střelba z pistole -                      30 ran

Cena za tyto kondiční střelby je 2500 Kč

V ceně je zahrnuta cena hodiny lektora, pronájem střelnice, pronájem zbraní, cena munice a doprava tam i zpět z Prahy na střelnici. Na místě si bude možné případně přikoupit další munici a kondiční střelby si tím prodloužit.

 

 

 

Kontakt

Bc.Vladimír Palička

Tyršova 609
289 24 Milovice
IČO: 88329658
DIČ: CZ780 4225 550


tel: +420 773 047 420

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

KONTAKT

 

copyright © 2013 | ProExperty.cz